Drodzy obywatele,

Zwracam się do was z prośbą o pomoc w kampanii parlamentarnej. Z uwagi na fakt, że nasz komitet wyborczy jest całkowicie oddolny nie mogę liczyć na wsparcie finansowe, na które mogą sobie pozwolić partie polityczne głównego nurtu wydając na prawo i lewo pieniądze z naszych kieszeni na spoty wyborcze, ogromne powierzchnie reklamowe itp. Nie mamy rozbudowanych struktur, zaplecza a nasza kampania będzie najtańszą w historii wszystkich partii politycznych. Apeluje do wszystkich rodaków zmęczonych decyzjami wszystkich rządów III RP. Jeżeli jesteście skłonni poświęcić swój drogocenny czas, potrzebujemy pomocy w:

  • rozdawania ulotek
  • wieszaniu banerów
  • pracy nad stroną internetową (zamieszczanie treści)
  • promocji fanpage na FB
  • budowaniu rozpoznawalności kandydata
  • akcjach kampanijnych w Łodzi, w powiecie brzezińskim oraz łódzkim-wschodnim
Pokaż swojego kandydata

Grzegorz Gembalski wybory 2015

Zwracamy się serdecznie do mieszkańców regionu o wsparcie mojej kampanii każdą nawet najdrobniejszą kwotą.

Tylko dzięki obywatelskim składkom jestem w stanie podjąć jakąkolwiek walkę z konkurentami z  dużych partii, które po 25 latach „demokracji” przekształciły się w prężnie działające korporacje zatrudniające tysiące osób, które pracują nad tym, aby sytuacja polityczna w naszym kraju nie uległa zmianie. Przyjdzie nam konkurować z silnymi, bogatymi przeciwnikami, którzy zrobią wszystko by nie oddać władzy. Jednak wielokrotnie historia naszego Narodu potwierdziła, że w chwilach trudnych i ciężkich dokonywaliśmy spektakularnych zmian. Wierzę, że ten moment nadchodzi ponownie i uda nam się osiągnąć bardzo dobry wynik w wyborach. Wszystko zależy od Was drodzy obywatele. Wasza hojność i chęć pracy może przełożyć się na wprowadzenie wielu świeżych, wartościowych ludzi do parlamentu.

Aby prawidłowo przelać darowiznę proszę o skrupulatne trzymanie się poniższych zasad, aby uniknąć jakichkolwiek problemów. Wytłuszczony tekst należy umieścić w tytule przelewu.

 

Jak mnie wesprzeć finansowo

Zakaz wpłaty

 

Z wyrazami szacunku Grzegorz Gembalski.